Apie mus

UAB “Dar ko” – tai pakavimo medžiagas Lietuvos rinkai siūlanti bendrovė. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba įvairiomis pakavimo medžiagomis.

Sėkmingai gyvuoti įmonei padeda užsibrėžti tikslai – atitikti aukščiausius klientų keliamus reikalavimus ir patenkinti jų poreikius, bei užtikrinti aukštą siūlomų produktų kokybę už žemiausius įkainius. Pagrindiniai įmonės klientai yra Lietuvos įmonės, kurioms galime pasiūlyti kokybiškų Lietuvoje bei Europoje pagamintų produktų. Įmonė taiko lanksčią apmokėjimų ir nuolaidų sistemą, o nuolatiniams įmonės klientams – nemokamą produkcijos pristatymą visoje Lietuvoje.

Įmonės misija

Teikti klientams aukštos kokybės pakavimo medžiagas už žemiausia kainą vietinėje rinkoje, patenkinant individualius kliento poreikius ir lūkesčius.

Įmonės vizija

Įmonė „Dar ko“ yra auganti Lietuvos įmonė, kuri pasiruošusi siekti pranašumo kainos ir kokybės santykiu užtikrinant patikimą partnerystę.

Įmonės tikslai

Būti patikimais verslo partneriais, kuriuos pirmiausia rinktųsi esami ir potencialūs klientai, teikti aukštos kokybės prekes už patrauklią kainą ir taip prisidėti prie klientų sėkmės.

Sudaryti optimalias sąlygas efektyviai dirbti, užtikrinti profesinį tobulėjimą ir asmenybės augimą, saviraiškos galimybes. Užtikrinti efektyvų kompanijos išteklių valdymą, kontroliuoti kiekvieno užsakymo atlikimą bei suteikti mūsų klientams visą reikiamą informaciją.

Formuoti ir tobulinti požiūrį į verslo aplinką, įstatymus, moralinius ir visuomeninius principus.

Sertifikatai

Į viršų