Atsiprašome, elektroninė parduotuvė laikinai neveikia, vyksta puslapio atnaujinimo darbai. Dėl daugiau informacijos susisiekite:

Apie mus

Mes esame DAR KO komanda, kuri rūpinasi jūsų produktų pakuote, užtikrinančią saugų transportavimą nuo jūsų sandėlio iki jūsų klientų namų.

Esame tamprios plėvelės rulonų (angl. stretch) gamintojas, todėl galime greitai pagaminti plėvelę pagal individualius jūsų poreikius skirtingo storio, pločio, ilgio ar net spalvos. Esame siauros tamprios plėvelės, skirtos automatiniams įrengimams (angl. – mini stretch), profesionalai. 

Tiekiame pakavimo medžiagas tiek stambioms, tiek smulkioms įmonėms, todėl didelės patirties dėka, žinome gamybos specifiką, lemiančią plėvelės kokybę, užtikrinančią sklandų jūsų pakavimo linijos darbą.

Tapus mūsų klientu, padėsime jums suprognozuoti sunaudojamų pakvimo medžiagų kiekį ir tarpusavio susitarimu iš anksto pagaminsime ir nemokamai sandėliuosime iki jūsų užsakymo pateikimo, todėl galite būti ramūs, kad gausite pakavimo medžiagas laiku.

Bendradarbiaujame su kitais Lietuvos bei Europos pakavimo medžiagų gamintojais, todėl galime pasiūlyti pilną pramoninės pakuotės asortimentą: pirminę ir antrinę polietileno plėvelę, polietileno juostas, rankoves, pusrankoves – termo, susitraukiančias ar su logotipu, šiltnaminę plėvelę su UV (ultravioletine apsauga), statybinę plėvelę, maišus, maišelius. Burbulines ir putintas plėveles, putų polietileno profilius (U , O, L formos). Gofruoto kartono gaminius – lakštus, rulonus, dėžes; kartoninius kampuočius ir kampus. Galime pasiūlyti platų lipnių juostų asortimentą – su  ACRILIC, HOT – MELT, SOLVENT klijais, su logotipu, skaidrias, spalvotas, popierines, specialiosios paskirties. Saugiam prekių sutvirtinimui siūlome kokybiškas ir laiko patikrintas tvirtinimo juostas: bandažavimo – PP (polipropileninės) – PET (poliesterinės), PET tekstilinės (meždiaginės), metalo.  Galime pasiūlyti pakavimo procesą lengvinančius įrankius.

Pirkdami iš DAR KO, galite būti ramūs, kad palaikysite sąžiningą ir skaidrų verslą. Sąžiningai ir laiku mokame visus mokesčius, tikime, kad taip investuojame į mūsų visų šalies gyventojų geresnį rytojų. Kiekvienais metais dalį DAR KO komandos uždirbtų lėšų, skiriame vaikų ir suaugusiųjų neformaliam ugdymui paremti.

Kiekvienas iš jūsų, jau esamas ar būsimas klientas, esate mums labai svarbus, todėl parduodami jums, užtikrinsime prekių kokybę ir konkurentišką kainą, jeigu suabejosite, praneškite ir mes visada išspręsime jūsų naudai.

Mes visada sakome jums su gera nuotaika DAR KO / KO DAR? Atvykite, pamatysite.

Sertifikatai
Karjera

Dirbame šeimos principais grįstais santykiais – su pagarba, atsakomybe ir teigiamu požiūriu į darbo ir asmens/šeimos suderinimo galimybes.

Dirbant komandoje svarbi kiekvieno nario individuali darbo atsakomybė, profesionalumas.

Mūsų personalas keičiasi retai, tačiau esame atviri talentingiems ir/ar labai motyvuotiems pardavimų vadybininkams. Įdomu? Galite atsiųsti CV aprašymą paštu laima@darko.lt, prižadu – perskaitysime ir apsvarstysime kiekvieną CV.